Drinki

Drink Martini On Ice

Martini On Ice
photoxpress.com

Składniki drinka

  • dowolne Martini (150 ml)
  • plasterek cytryny, pomarańczy lub oliwka
  • lód

Przygotowanie drinka

Do szklanki z lodem wlewamy wybrany rodzaj Martini. Do Martini Bianco i Martini Rosato dodajemy plasterek cytryny, do Martini Rosso plasterek pomarańczy, a do Martini Extra Dry dodajemy oliwkę.

Tagi

Podobne drinki

Komentarze do drinka

g0Dn3eRl poniedziałek, 26 październik 2015, 19:39

W tym co piszesz jest oigrmnoe dużo prawdy. Często gotujemy, bo chcemy Komuś zrobić po prostu przyjemność. Uwielbiam gotować (i piec), bo wtedy czuję się inaczej= lepiej, spokojniej, wyciszam się, mogę czarować. To mieszanie składnikf3w to jakaś magia. Szczypta tego, odrobina tamtego i powstają niesamowite dania, nowe smaki i połączenia o, ktf3rych nie miałam wcześniej pojęcia. Lubię się starać i wkładać w gotowanie dużo serca i energii. Najlepszą nagrodą jest dla mnie prośba o dokładkę. Brukselka zawsze będzie mi się kojarzyła z przedszkolem, spaghetti Bolognese z zachodzącym słońcem i domkiem mojej Siostry, a naleśniki z kuchnią Babci. A rosf3ł to zupa, ktf3ra uzdrawia. Naprawdę przegoni każde przeziębienie :). A deser... kiedyś byłam pewnie Pavlową z malinami, ale dziś... sama nie wiem, na pewno czymś mniej słodkim (zastanowię się i napiszę pf3źniej jeśli chcesz).pozdrawiamps ale się rozpisałam :)

kOgVBeMwoVze czwartek, 24 grudzień 2015, 00:27

Dla mnie przyjemność gitawonoa rf3wna jest przyjemności jedzenia. Zadowolone miny rodziny... i chce się znf3w i znf3w w kuchni przebywać... :) Niedawno usłyszałam od kogoś znajomego takie mniej więcej słowa: "Czy wiesz, że Twoja przyszła synowa Cię znienawidzi...? Niby jak miałaby Ci dorf3wnać?". A ja myślę, że ktoś kto gotować lubi i robi to z przyjemnością - nie musi nikogo gonić, z nikim się ścigać i rywalizować... Bo potrawy przygotowane "z miłością" zawsze będą smakować, bez względu na to, czy podaje je babcia, mama, czy żona...

Dodaj komentarz

© drinkiprzepisy.pl 2010 - 2017